Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Spanyol tagozatos iskolába...

Spanyol tagozatos iskolába jártam, de anyukám költözés végett ki íratott, angol tagozatra kerültem, most 10 osztályos vagyok. Kukkom nincs hol kezdjem, de nem tudom egyszerűen az ige időket helyre tenni valaki segíteni tudna? Angolra kell lefordítani

Figyelt kérdés
2011. szept. 13. 14:56
 1/4 A kérdező kommentje:
Szombat reggel 7 órakor keltem, főztem a kedvenc kávémból. Miután meg ittam, elmentem meg locsolni a zöldséges kertemet.13:00 órától a laptopomon dolgoztam este 6 óráig. Vasárnap szokványosan kutya ugatásra ébredtem. Kávé után tanultam angolt matekot végül dolgoztam újra a laptopomon. Ezután a kaukázusi kutyusommal játszottam, közben szüleim megérkeztek és felborították a további napi rendemet. De nagyon örültem nekik.
2011. szept. 13. 14:57
 2/4 A kérdező kommentje:
Ezt kellene lefordítani angolra, de nem tudom talán egy hónap múlva le tudnám fordítani akkor már lenne sejtésem hová tegyem az igeidőket.
2011. szept. 13. 14:58
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Hu sokaig gondolkoztam h valaszoljak-e mert nem vagyok biztos az igeidokben es nem akarom h meg inkabb osszezavarodj ha elrontom. De miutan meg nincs valaszod leirom, rad bizom a tobbit.


Saturday morning I woke up at 7 o' clock, I made some of my favorite coffe. After I drank it I went to water my vegetable garden. From 1 o' clock to 6 I was doing some work on my laptop. On Sunday, as usual, dogbarking woke me up.(vagy I was woken by dogbarking) After coffe i was studing some english and math, than again worked on my laptop. After that I played some with my dog, he/she is a caucasian (vagy i played some with my caucasian)meanwhile my parents arrived and messed up all my plans for the day. Still, I was very happy to see them.

2011. szept. 23. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm!!! Nagy segítség volt számomra.:D Legalább most már kitudok indulni valahogyan. Köszönöm neked!!!!!!!
2011. okt. 15. 12:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!