Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » József Attila: Favágó 3...

Roxor3 kérdése:

József Attila: Favágó 3 versszakot nem tudom megtanulni, van valamilyen verstanulási módszert?

Figyelt kérdés
Holnapra kéne de nemmegy:S segitsetek! hogy a legkönnyeb? amugy 1 versszak megy meg a másodiknak a fele kb.
2011. márc. 15. 18:04
 1/6 hippolita válasza:

olvasd fel, rögzítsd, és játszd le újra és újra és

újra

2011. márc. 15. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
olyan 15 perc alatt megtudom tanulni ha felveszem telómra és hallgatom közbe olvasom vele együtt?
2011. márc. 15. 18:17
 3/6 anonim válasza:

Amíg arra vársz, hogy válaszoljanak, bőven megtanulhattad volna.


Engedj be a szobádba friss levegőt, egyél egy csokit vagy valami cukrosat (de ne a nagymamát) és tanulj. Elolvasol 2 sort és visszamondod, lehetőleg hangosan, mert akkor könnyebben rögzül.

2011. márc. 15. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Majd beszámolok holnap, hogy sikerült-e 5ösre felmondanom! :DD És mennyi idő alatt tanultam meg!
2011. márc. 15. 18:46
 5/6 anonim ***** válasza:
Mellesleg, szerintem könnyebb ha nem tagolod a verset, hanem az egészet tanulod meg egyszerre (Max két részletben) És próbáld hangosan mondogatni, nekem úgy ment elég gyorsan.
2011. márc. 16. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Csináld azt, hogy egy versszakot elfelezel és felenként tanulod meg, ajánlom még azt is hogy lefekvés előtt 5-10× olvasd el és reggelre tudni fogod!
2011. márc. 27. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!