Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Angolról magyarra fordítani a...

Angolról magyarra fordítani a szöveget? (:

Figyelt kérdés

Mary Stuart became Queen of Scotland in 1542 when she was six days old.

When she was a girl of five, Mary went to live in France.

She married the King of France's son, Francis,when she was fifteen and became Queenof France the next year.When she was eighteen,Francis died and in 1561 Mary Stuart sailed back to Scotland.


Mary was not a successful leader.She married her cousin,Lord Darnley and had a son,James, but Darnley was violent and jealous.

He murdered Mary's Italian secretary Rizzio.After Darnley died , Mary fell in love with and married the Earl of Bothwell.

Then the Protestant nobles of Scotland rebelled against Mary and put her in prison.Mary was a Catholic and they did not like her husbands.


In 1568 .Mary escape to England.

She asked her cousin,Elizabeth, for help but Elizabeth put Mary in prison because she was dangerous for her.

Some people wanted the Catholic Mary to be Queen of England.

In 1587 Elizabeth ordered the execution of her cousin,Mary



Ezt kellene lefordítani magyarra.(:

Előre is nagyon szépen köszönöm:)!!!

16/L


2011. márc. 17. 21:50
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Lefordítottam.


Bemásolom neked, ha egy jó indokot mondasz rá, miért nem csinálod meg.

2011. márc. 17. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

azért,mert nem tudom az összes szó jelentését és így nem tudok értelmes mondatokat összehozni.(:

próbáltam már többször is.=(

2011. márc. 17. 21:58
 3/14 anonim ***** válasza:
és ha megírod, melyik szavakat nem tudod, és én azokat megadom neked?
2011. márc. 17. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Az a poén, hogy én 14 éves létemre két-három mondat kivételével le tudtam fordítani, minden különösebb erőfeszítés nélkül...
2011. márc. 17. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Azért ez nem korfüggő. Lehet, hogy ő németes, csak most kezdte az angolt.
2011. márc. 17. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Pont eltelt egy óra, mióta utoljára írtál, kedves kérdező. Elárulom, hogy már rögtön a kérdésed feltevése után elküldtem neked a fordítást e-mail-ben, de gondoltam, itt megpróbállak rávezetni a megoldásra. Nem sikerült. Remélem, a fordításnak hasznát veszed.
2011. márc. 17. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Nahát, ez egy tök sima, érthető szöveg. Igen, van benne pár amit ki kéne szótárazni, (tisztségek, rangok) de anélkül is érthető.
2011. márc. 17. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

idén kezdtem el az angolt,mert eddig németet tanultam,de ugye ha a kérdésre is válaszolt volna valaki az 1.válaszolón kiívül..

kit érdekel h 14 évesen le tudod? nem ez érdekelt

2011. márc. 18. 06:11
 9/14 anonim ***** válasza:
A fordítást megkaptad?
2011. márc. 18. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
meg,és nagyon szépen köszönöm(:
2011. márc. 22. 12:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!