Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Valaki írna egy nekem 10-15...

Valaki írna egy nekem 10-15 mondatos "fogalmazást" kezdő szinten, az 'Every day shopping' című témáról?

Figyelt kérdés
A kérdésből szerintem minden érthető. Nem kell nagyon bonyolultat, mivel még csak 1 éve tanulom az angolt, elég valami kis rövid egyszerűcske. xD
2011. ápr. 3. 10:10
 1/2 anonim ***** válasza:

Itt az egész vasárnap hogy megírjad...Ragadj meg egy szótárt és ird le amit akarsz..

Pláne ha kezdő vagy. Azért adták fel neked hogy tanuld gyakorold az angolt.És hidd el még egy rakás ilyen fogalmazást és nem 15 mondatosat hanem kb 300 szavasat fogsz kapni akkor is majd rohansz gyk-ra?

2011. ápr. 3. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Ez megfelelő lenne, ha beadnám:

[link]

2011. ápr. 3. 10:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!