A 9. es geometria nehéz olyannak aki 3as matekból?

Figyelt kérdés
minket felsőfokú érettségire készítenek fel és gondolom akkor a geometria is nehezebb.. mi új lesz a 8.oshoz képest?
2011. ápr. 9. 16:06
 1/5 anonim ***** válasza:
amíg nem kerülnek fel a papírra olyan jelek, mint a hegedűn a lyuk, addig nincs gáz vele...
2011. ápr. 9. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Felsőfokú érettségi nincsen, a gimnázium középfokú oktatási intézmény. Te talán az emelt szintűre gondolsz (de ha gondjaid vannak vele, miért jelentkeztél oda?). Egyébként nem kell parázni, ha bebeszéled magadnak, hogy nehéz, akkor tényleg nehéz lesz. Semmi nem nehéz a középiskolás matekban.
2011. ápr. 9. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Saját tapasztalatból mondom:

Ha megcsinálsz minden házit óráról-órára, odafigyelsz az órákon, még tanulsz is pluszba (figyelmen kívül hagyod, ha a többiek kinevetnek, hogy tanulsz), akkor meg lesz elég szép ponttal az emelt szintű matek is. :)

Ugyan így voltam én is ezekkel a sztorikkal és emelt szintű matekból 93 pontot írtam (lehetett volna több is 97, csak figyelmetlen voltam és kihagytam 1-2 számítást amit a tanár levont, de hogy minek azt nem tudom). xD

2011. ápr. 9. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Illetve még annyit hozzáteszek, nem matek tagozatra jártam hanem nyelv, de sose voltam egy humán beállítottságú. :D
2011. ápr. 9. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Azért vonta le, mert az volt a központi útmutatóban, és attól ő nem térhet el.
2011. ápr. 9. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!