Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » A biológia tanár adott nekem...

A biológia tanár adott nekem házidolgozatot és a 8. ban tanultakról (emberi testről) (? ) (több lennt)

Figyelt kérdés
2db A4 es lapot ki kellene töltsek de 1 oldalasra. Lehet internetet használnom! azért jöttem ide. nekem ez a 2 A4 es lap negyon sok és nem bírom megcsinálni egyedül.
2011. ápr. 14. 12:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Ird nagy betűkkel, és nagy sorközökkel.
2011. ápr. 14. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 legendavagyok01 ***** válasza:

Ez valószínűleg több is, mint elegendő, sok képpel.

[link]

2011. ápr. 14. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha csak annyi a téma, hogy az emberi test, akkor abból elég könnyen megírható egy ennél sokkal több oldalas házidoga is. :) Vedd sorba a szervrendszereket és írj le róluk mindent, amit tudsz. Pl a kültakaró kívülről borítja a testet, szerepe hogy védje a szervezetet a külső hatásoktól. Hogy három rétege a hám, az irha, a bőralja, hogy lehet szőrös és szőrtelen (pl tenyéren, talpon), hogy izzadtságmirigyek vannak benne... Stb... Beszélhetsz még az emésztőszervrendszerről, a vázrendszerről, a mozgásszervekről, izmokról, a kiválasztásról, az idegrendszerről, a szaporodásról... Rengeteg a téma.

Ha nem tudod, mit írj, akkor vedd elő a tankönyvedet (ha internetet használhatsz, akkor a tankönyvet is biztosan), mert biztos vagyok benne, hogy minden szervrendszerről legalább egy oldalt ír.

2011. ápr. 14. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. a második válaszolonak annyit hogy nagyon jó oldal az fog segíteni :).
2011. ápr. 14. 15:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!