Társadalomismeret (help)?

Figyelt kérdés

Légyszíves segítsetek, ma tudtam meg hogy holnap le kell adnom társadalomismeretből egy projektet (elcsúsztam a többi tételben) teljesen elfelejtettem... szégyenlem magam.

A feladatom :

 Mutassa be a chat, a digitális párkeresés, a közösségi portálok stb. hatását a

személyiségre és a közösségi tudatra!

 Készítsen felmérést arról, hogyan ítéli meg a felnőtt korosztály (tanárai, szülei,

ismerősei stb.) az informatikai eszközök hatását a tizenévesekre!


Nagyon szépen kérek bárkit aki tudna segíteni az írjon!


2011. ápr. 27. 19:28
 1/2 anonim válasza:

elsősorban a saját véleményemet írom, és abból ami kell, leszűrheted.

A chat a személyiséget valamilyen szinten fejleszti, mert szemtől szemben nem mindent mondasz el bárkinek is. Csak az nem biztos hogy jó irányba fejleszti, mert ezáltal az adott emberből mást ismerünk meg, mint amilyen élőben. És ez egyértelműen negatív számomra. Közösségi szempontból is van negatív és pozitív oldala. Chaten le tudsz egyeztetni dolgokat, információt gyűjteni, vagy csak egyszerűen csevegni. De volt már olyanra nálam példa, hogy valakivel azért romlott a kapcsolatom, mert chaten annyit beszéltünk, hogy élőben már nem volt miről.


Remélem segítettem egy kicsit. Nagyon nem volt időm belemélyedni a témába...

2011. ápr. 27. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Már annyira szenvedek, hogy belebonyolódok minden egyes mondatomba :D sürget az idő... De mégegyszer köszönöm miden információnak örülök!
2011. ápr. 27. 19:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!