Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Wörösmarty Mihály Csongor és...

Wörösmarty Mihály Csongor és Tünde. Olyan elemzés kellen ahol leirja a 2 szereplö jellemzését, vagy a müben a mesés elemeket vagy esetleg Csongor akadályai h elérje a boldogságot, dolgozatra kellne?

Figyelt kérdés
Segitsetek!
2009. márc. 8. 15:39
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
100%
ohhhhh... erettsegin ilyen helyesirassal biztosan meg lesz az ötös, mint MINDIG neked... ez valami bohoc iskola??? Persze nem mondjak meg a dolgozatot, meg azt sem, hogy mit kell elolvasni... Azert remelem azt te is erzed, hogy egy kicsit santit ez a törtenet... a fantasztikus 5-ös dolgozatodban is W-vel irtad Vörösmartyt? Vicc...
2009. márc. 16. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 A kérdező kommentje:
ugy irom ahogy akarom, csak az a lényeg h helyesen is letudom irni,pl ha smst irok ak röviditek mert sietek vagy pl itt is...ebböl te nem tudod meglátni h irok.És jellemezni is tudom öket nem kell ahozz elolvasni...de persze mindenki mást gondol...nah és visszatérve az irásomra,ha annyira akarod akkor csak NEKED szépen fogok irni itt...
2009. márc. 17. 10:56
 23/40 A kérdező kommentje:
Ja és nem bohóc iskola csak Közgazdasági Középiskola,na elég szépen irok? :)
2009. márc. 17. 10:58
 24/40 A kérdező kommentje:
ja te is megtanulhatnál irni, mert az é betükről lemaradt az ékezet, azért az olvashatatlan!
2009. márc. 17. 11:00
 25/40 anonim ***** válasza:
100%
Megtanulhatnek irni??? Mert lemaradt az ekezet??? Tudod, aki tud helyesen irni, meg el tud olvasni mondjuk a gimnazium 4 eve alatt 5-nel több könyvet, adott esetben kötelezöt, az jarhat külföldön jo egyetemre, de ott nem adnak ekezetet a billentyüzethez... amugy nem csak V-W kerdes az egyetlen helyesirasi hibad... messze nem.... Ja, es közgazdasagi suli es közgazdasagi suli között is van különbseg. Ami a legnagyobb gond, hogy te azt nem erzed, hogy attol rohadtul nem vagy okosabb, hogy te tudsz jellemezni valamit, amiröl nem olvastal. Ez egy kepesseg, amivel te rendelkezel, ami egy jo dolog. De attol meg ugyanugy egy müveletlen, ostoba ember maradsz. Es itt jön be pl. a helyesiras kerdes. Sok embernek vannak helyesirasi gondjai, van ez igy, alapvetöen fel sem akadtam volna rajta, ha közben nem jatszod itt az eszed, hogy te mennyire nagyon okos vagy, amivel csak azt bizonyitod, hogy mennyire nem vagy az, ez amugy, csak mellekesen, a hozzaallasodbol is meglatszik.
2009. márc. 17. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 A kérdező kommentje:
Hát nem akarok vitatkozni,magyaroknak ez a stilusa,de se baj....az az izé h én is hajtom a magamét meg te is,és mind a ketten azt hisszük igazunk van,de igy elörébb nem fogunk jutni....szal én abba is hagyom!
2009. márc. 17. 21:04
 27/40 anonim ***** válasza:
100%
Pont azért kéne, hogy magad megírd, mert nem tudsz jól fogalmazni. Ilyen feladatoknak az a nem titkolt célja, hogy ez a készséged fejlődjön.
2009. máj. 11. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 A kérdező kommentje:
Hát már megirtam...és magam eredmény 5! :D
2009. jún. 3. 23:25
 29/40 anonim ***** válasza:
100%
söt nem is ötös lett, hanem hatos, nem igaz, kedves müvelt kerdezö...
2009. jún. 4. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:
100%
Weöresmarty még durvább lenne, nem akarod úgy írni inkább?
2009. jún. 4. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!