Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Lefordítaná valaki az alábbi...

Lefordítaná valaki az alábbi gondolatokat angolra? Webfordítót mellőzzük!

Figyelt kérdés

1. Szeretnék főiskolára menni, de a jegyeim alapján nem biztos, hogy felvesznek. Azért szeretnék továbbtanulni, hogy az érettségin kívül más okmány is legyen a kezemben, és könnyebben el tudjak helyezkedni.


2. Én városban szeretnék élni. Sosem éltem vidéken, hozzá vagyok szokva a városi élethez. Minden közel van, több a szórakozási lehetőség.

A vidék csendesebb, jobb a légkör, nyugodtabb mint a város. A városban mozgalmasabb az élet, több a lakosság, mint vidéken, sok kikapcsolódási és vásárlási lehetőség van.

Vidéken drágább lakni, és sokat kell utazni, a város zajos, és koszosabb, valamint nagyobb a légszennyezés.


3. Az én kedvenc évszakom a nyár. Ilyenkor nincs iskola. Általában az egész nyári szünet alatt meleg az idő, sokkal több szabadidőm van, így elmehetek nyári munkára, szórakozni, nyaralni, sokkal több idő jut pihenésre és strandolásra is.


2011. máj. 7. 12:05
 1/6 anonim ***** válasza:
75%
Annyira utálom, hogy egy csomóan annyira lusták, hogy velünk akarják megíratni a házijukat. Fordítsd le magad, szenvedj vele kicsit, mert csak úgy fogsz fejlődni, nem úgy, ha megírjuk helyetted. Ha már csak azt kérdeznéd, leellenőrizzük-e a fordításod, én is sokkal szívesebben segítenék.
2011. máj. 7. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a jó tanácsot! Esetleg másvalaki, aki lefordítja nekem?
2011. máj. 7. 13:27
 3/6 anonim ***** válasza:
Legalább írnád meg és kijavítjuk; mert ez végtelen arrogancia, arról nem is beszélve, hogy ennyi önállósággal és talpraesettséggel munkanélküli leszel...
2011. máj. 7. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Mindig meg szoktam csinálni az angol házit, csak most olyan helyzet alakult ki, hogy kell írnom egy 4 oldalas esszét a II. ipari forradalomról (ezt csinálom épp), 3 oldalas irodalom feladatot is kaptunk, emelett fizikából és matekból is témazárót írunk. Ezt mind hétvégén kellene megcsinálom, angolból viszont szerencsére nincs számonkérés így ott elég ha lemásolom azt, amit írtok. Eddig tán életemben kétszer ha nem csináltam angol leckét, most sem azért mert sz.rok az egészre, hanem mert este 8ig tuti az írásbeliket csinálom, vasárnap délelőtt és délután pedig jöhet a fizika meg a matek, az angolra vasárnap este már nem lesz szufla.

Ha az előző üzenetemben arrogánsnak tűntem, akkor elnézést, csak az idegesség látszódott meg rajtam.

2011. máj. 7. 15:16
 5/6 anonim ***** válasza:

1: megértem, hogy szar neked, de

2: itt volt az egész érettségi szünet, nem hiszem, hogy éjt nappallá téve tanultál.

3: szal megértelek, de nem írom meg más leckéjét. Kitartás.

2011. máj. 8. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépet a segítséget!
2011. máj. 8. 20:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!