Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Ha ma kezdek el szóbelire...

Ha ma kezdek el szóbelire tanulni az késő?

Figyelt kérdés
most végeztem a tételek megírásával és kb most tudok elkezdeni tanulni szerintetek késő már vagy elég ennyi idő hogy felkészüljek rendesen?
2011. máj. 19. 14:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Miért, ha azt mondjuk, hogy késő, akkor nem tanulsz? :)


Amúgy a tételek megírásával is tanultál.

Mikor vannak a szóbelik amúgy? Mert én nem vágom már.

2011. máj. 19. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
én nem nagyon készültem, tételeket se dolgoztam ki, mégis jól sikerült. szal ha készülsz is rá akkor teljesen jó
2011. máj. 19. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

juni 15-16-17

nem:)csak nem tudom mennyi idő kell ennyi anyag megtanulásához és kiváncsi voltam h más elkezdett e már tanulni:D

2011. máj. 19. 15:06
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Óóó, az még egy hónap. Akkor még időben vagy. Egyetemen ugyanennyi anyagot néha 2-3 nap alatt kell bevágni :)
2011. máj. 19. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
IGy van! Nekem 40 szigorlati tétel szerdáig. Ugyhogy ha időben végezni akarsz, akkor a héten kezdd el. Jól oszd be az időd hogy legyen ismétlésre is egy két napod.
2011. máj. 19. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:

Nem késő.

én pl utolsó nap 1x átolvasom és lesz ami lesz :D miinden hülye átmegy szóbelin

2011. máj. 19. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
köszi:D
2011. máj. 19. 15:21
 8/13 anonim ***** válasza:
Én még csak most dolgozom ki a tételeket:/ Kb. június elejéig fogom tudni befejezni:/
2011. máj. 19. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
az még messze van. nem kellett volna összeírnia tételeket, hanem egyből tanulhattad volna
2011. máj. 19. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Attól is függ, hogy eddig mennyit tanultál. Én évközbe semmit így a nulláról kezdtem érettségire. Mégis kevesebb mint egy hónap alatt bevágtam mindent 4esre és egy tantárgyból ötösre. Hozzáállás kérdése és persze hogy mennyire hatékonyan tanulsz. Van aki végig tanulta az évet és a szóbelire már ilyenkor végzett mégis sz.r lett neki mert mindent elfelejtett és összekevert.
2011. máj. 19. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!