Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » A kérdésem: Van-e értelme a...

Szellőkekönyv8 kérdése:

A kérdésem: Van-e értelme a SZERESDAKÖTELEZŐT honlap elindításának? Konkrétumok egy kicsit lejjebb, azt is olvassátok el!

Figyelt kérdés
Egy nagy tábort szeretnék magam köré gyűjteni, hogy sikerüljön a gyerekekkel megismertetni a kötelező szépségeit, az adott kor érdekességeit. Röviden várható az oldin: fórum, vendégkönyv (észrevételeknek, rövid ismertető egy könyvről, hogy ti is segítsetek nekem abban, hogy legjobb legyen az oldin), chat (káromkodás nélkül), érdekes fejtörők, aktuális témák, rólam egy-két dolog, egyszóval, nem csak KötelezŐ! Ha lesz oldi nektek köszönhetően, a gyakorikérdéseken megadom a honlap címét! Nevem: Szellő Eszter Katalin 7. o.
2011. máj. 21. 18:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem még várj pár évet, majd akkor csináld, ha már kinőtted azt a korszakot, amikor az oldalt oldinak hívod.
2011. máj. 21. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Utolsó:nem kell leszólni egyből,inkább örülni kéne,hogy van még ebben az országban olyan ember akinek van ehhez hasonló elhatározása...


És azért el kell ismerni,manapság ritka az olyan 7.o-s aki ilyen szép helyesírással ír :)

2011. máj. 21. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a kommenteket, az OLDALAS illetővel nem értek egyet...
2011. máj. 21. 19:46
 4/12 anonim ***** válasza:

Ez az oldi engem is lesokkolt.


Én viszonylag sokan olvasok, de kötelezők közül csak a Szent Péter esernyője tetszett. Pedig mindet elolvastam az Egri csillagok kivételével (azt képtelen voltam, 3x kezdtem hozzá).

Szóval én sosem láttam meg a kötelezők szépségét...

2011. máj. 21. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Pedig van szépsége, csak rá kell érezned a javára. Én csak megpróbálok segíteni a gyerekeken.
2011. máj. 21. 20:06
 6/12 anonim ***** válasza:

Már bocs, de még te is gyerek vagy. :-)

De sok sikert hozzá, biztos van, akinek tetszeni fog.

2011. máj. 21. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
KÖSZÖNÖM MINDENKINEK!!!!!! DE azért látogassatok el az oldala!
2011. máj. 21. 20:09
 8/12 anonim ***** válasza:
Én örülök a kezdeményezésnek, de kérj fel egy tanárt, aki koordinálja, mert különben el fogsz bukni vele. (Az oldi szerintem mindenkit sokkolt, de most nem feltétlenül erről van szó. Kell ismerni az adott olvasmány hátterét, olyan érdekességeket, amikkel tele a net, de hogy mi a hülyeség, és mi a releváns információ, azt te nem fogod összeszedni, ehhez kell némi képzettség.)
2011. máj. 21. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
És ehhez kelleni fog egy webszerkesztő-webmester is!
2011. máj. 22. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Egy dolog, hogy az alapmuveltseghez tartozik az iskolakban feladott kotelezo olvasmonyok ismerete, de nem ertem, hogy mert kellene szeretni.

Nem szeretheti mindenki ugyanazt a konyvet, ezert nem ertem mert akarnad raeroszakolni masokra a sajat akaratodat.

En pl. az Egri csillagokat nagyon szeretem, de a Pal utcai fiuktol a hideg is kiraz, muszajbol olvastam el, es a vilagbol ki lehetne kergetni azzal, ha valaki meg akarna szerettetni velem.

Az olvasas a vilag egyik legjobb elfoglaltsaga, de nem ugy, hogy masok mondjak meg, mit olvass.


Amugy nagyon edes probalkozas, pedig nem ertek vele egyet, de kivancsian varom, hogy megvaltsd a vilagot.(:

2011. máj. 22. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!