Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » A kérdésem: Van-e értelme a...

Szellőkekönyv8 kérdése:

A kérdésem: Van-e értelme a SZERESDAKÖTELEZŐT honlap elindításának? Konkrétumok egy kicsit lejjebb, azt is olvassátok el!

Figyelt kérdés
Egy nagy tábort szeretnék magam köré gyűjteni, hogy sikerüljön a gyerekekkel megismertetni a kötelező szépségeit, az adott kor érdekességeit. Röviden várható az oldin: fórum, vendégkönyv (észrevételeknek, rövid ismertető egy könyvről, hogy ti is segítsetek nekem abban, hogy legjobb legyen az oldin), chat (káromkodás nélkül), érdekes fejtörők, aktuális témák, rólam egy-két dolog, egyszóval, nem csak KötelezŐ! Ha lesz oldi nektek köszönhetően, a gyakorikérdéseken megadom a honlap címét! Nevem: Szellő Eszter Katalin 7. o.
2011. máj. 21. 18:24
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Figyelj.

NINCSEN SZÉPSÉGE!

Vagy gondolom nem olvastad a Kőszívűt, azért gondolod ezt.

Én imádok olvasni, két naponta kiolvasok egy könyvet, de az a könyv hallod..a 120.oldalig 3 hét alatt jutottam el, és mindig idegbeteg voltam a végére, így a végén csak lemásoltam valakiről.

Anyám egy művelt, intelligens nő, de tudod mit mondott?

"Nem értem miért kell évtizedeken át megnyomorítani a gyerekek életét ezzel a minősíthetetlen szaarral."

Aztán az Egri Csillagok.

Na ne....borzalmas! Gárdonyi Géza..lol. Lemásoltam.

Pál utcai fiúk.

10.oldalig bírtam. Lemásoltam.

Tüskevár.

SZÖRNYŰ! Gyűlölöm. Lemásoltam.

Eddig csak a Két Lotti tetszett.


Áhhh, nem értelek..

2011. jún. 5. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
régen írtad már ki a kérdést. azóta hogy döntöttél? én "kivi" lennék az "oldidra". ha gondolod, szívesen átnézem az írásaidat, meg egy pár kötelező rövid leírását is vállalom. a kőszívűt, meg az egri csillagokat inkább nem. az még nekem is sok lenne. még jó, hogy nem érettségi tétel. (jókai igen, csak tőle nem a Kőszívűt, hanem az Új földesurat választottam, az szerintem sokkal jobb)
2011. jún. 5. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!