Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » SPANYOLOSOK! Segítség!? Mára...

SPANYOLOSOK! Segítség!? Mára kéne!

Figyelt kérdés

nem tudom lefordítani ezt. segítenétek? :S

nyáron voltam horvátországban, porecsban. a családommal. Voltam már ezen a helyen, nem volt új, de élveztem. Előtte barátnőmnél voltam egy hónapig a balatoni nyaralójuban. Azok után is lementem egy-egy hétre. Nagyon jól éreztem magam lent. Utána pesten voltam találkoztam pár barátommal. Eddig ez volt a legjobb nyaram.



nagyon hiányos amunkám. de eddig azt írtam. hogy

este verano fuí a Horvátország en el Porecs con mi família. voltam már ezen a lugar-on, úgyhogy no fue nuevo, pero élveztem.

Antes de vení a a horvátország leutaztam con mi amiga de balatoni nyaraqlójukba. después is lementem pár hétre. Nagyon jól éreztem magam.

Después csak pesten voltam, és entonctré algo amigos. Eddig ez volt a legjobb nyaram.


nagyon köszönöm! felpontozok!!


2011. szept. 6. 16:54
 1/3 A kérdező kommentje:

jaj nem. ezt pretériot perfectoban kéne. :S

nem pedig indefinoban.

2011. szept. 6. 16:56
 2/3 my2k válasza:
88%

Yo estaba en Croacia, en el verano, porecsban. con mi familia. He estado en este lugar, no era nuevo, pero divertido. Antes de que yo estaba en mi novia durante una nyaralójuban meses del lago. También ellos descendieron después de una semana. He disfrutado mucho hacia abajo. Entonces yo estaba en Budapest me encontré con algunos de mis amigos. Hasta ahora, este fue el mejor verano.


Erről ennyit.

2011. szept. 9. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

kicsit késve. már mind1 (: de azért köszönöm

ment a pont azért (:

2011. szept. 10. 01:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!