Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » TUDNÁTOK nekem segíteni...

TUDNÁTOK nekem segíteni fogalmazásban?

Figyelt kérdés
a téma: mi leszek ha nagy leszek? de fogalmam sincs hogy kezdjek hozzá. az elejére valami bemutatkozás kéne, de azt sem tudom hogy kezdjem el írni! kérlek segítsetek! :(
2011. szept. 18. 14:28
 1/3 anonim válasza:
pl: én kukás leszek ha nagy leszek , azért lesz kukés, mert ... ... ... bla bla..
2011. szept. 18. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
szerintem kamuzz egyet. mondjuk írd hogy nyomozó szeretnél lenni, 6 éves korod óta érdekel ez a téme, sok ilyen könyvet olvasol, és nagyon szeretnéd ezta z állást stb. de nemmindenképp kell nyomozó, lehet akármmi, csak ez érdekes, erről eleht beszélni, tudsz hozni példákat.
2011. szept. 18. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

köszi a választ, ezt az oldalt én is megtaláltam, de sajna nincs rajta latinul is a név csak magyarul.

Más?

2011. szept. 18. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!