Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Holnap német zicc es nincs...

Holnap német zicc es nincs meg a tavalyi fuzetem, tudnatok segiteni? (Alap csak elfelejtettem)

Figyelt kérdés
5 Raume aus der Wohnung:........... Was ist in Wohnzimmer?:...........
2011. szept. 22. 18:29
 1/8 anonim válasza:

Alapból a kérdést helytelenül írtad fel: '5 Räume in der Wohnung', és 'Was ist in dem Wohnzimmer?'.


5 Räume in der Wohnung: die Küche, das Badezimmer, das Wohnzimmer, das Schlafzimmer, der Vorraum...


Was ist in Wohnzimmer: der Tisch, das Kanapee, der Fernseher, das Teppich, die Lampe...


De egyébként a két kérdés megválaszolásához elég kinyitnod a szótárat, és kikeresni a megfelelő válaszokat, de a Google Fordító is segít. Sőt, más nehezen tudja megválaszolni helyetted (főleg a második kérdést), hogy a ti nappalitokban mik találhatóak.

2011. szept. 22. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
ja csak ezen kivul meg ket nyelv es egy matematika zicc is var meg ram holnapra
2011. szept. 22. 19:44
 3/8 A kérdező kommentje:
nem irja hogy a tietekben...._|_ am...es elnezest de lusta vagyok irto szar napom van...es oldalnyi tanulnivaloim vannak...
2011. szept. 22. 19:48
 4/8 anonim válasza:
Hajrá.:)
2011. szept. 22. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
es ha helytelenul irtam volna le a kerdest akkor a nemet tanarnomet kerdezdd aki felig magyar felig nemet/:) o irta nem en...
2011. szept. 22. 19:49
 6/8 anonim ***** válasza:

Csak annyi hogy te azt írtad, hogy Mi van hálószobában?, az első válaszoló meg arra javított ki hogy mi van A hálószobában?

Véégülis meg tudtad tanulni?:)

2011. szept. 23. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ja az első pedig tökéletes, 5 szoba a lakásból-t jelent...ne kötekedjetek már
2011. szept. 23. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Igeen csak nem jutottak ezek eszembe es a hatodikos anyaggal foglalkoztam inkabb mert arra tenyleg nem emlekeztem a vegen az volt hogy nemetbol nem itrunk csak matekbol, tortenelembol,romanbol es magyarbol...es az angol tanarno meglepett egy villam ziccel is:Dde mindegyik jol sikerult es nemetbol is kaptam 3 pluszpontot szoval koszonom..
2011. szept. 23. 20:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!