Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Miért vállalod el a szorgalmi...

Miért vállalod el a szorgalmi feladatot, ha aztán nem egyedül csinálod meg, hanem beírod ide kérdésnek?

Figyelt kérdés
2011. okt. 1. 20:03
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván mert a suliban jó pontot akar érte kapni, és nem azért, mert majd meghal egy kis plusz munkáért.
2011. okt. 1. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy-egy szorgalmi feladatot jól csinálsz meg, akkor a tanár díjazhatja azt egy ötössel(legalábbis nálunk ez így van). Ha valakinek rossz jegyei vannak és szeretne javítani ilyen módon, akkor szerintem nyugodtan kiírhatja kérdésnek. Amúgy meg az lenne a jó, hogyha csak tippeket adnának a kérdezőnek, ahelyett , hogy megoldják az egész feladatot...
2011. okt. 1. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Az én időmben, ha én elvállaltam egy szorgalmi feladatot, akkor max a könyvtáros nénit kértem meg, hogy hol találom a megfelelő könyveket. Attól szorgalmi, hogy egyedül csinálja, nem?
2011. okt. 2. 09:45
 4/5 anonim válasza:
100%

az a szomorú, hogy nem csak a szorgalmikkal vannak így az emberek. az egyszerű (kötelesség !) házi feladathoz is így állnak hozzá.

bemásol ide egy verset és közli, hogy ehez írni kell egy új versszakot, aztán megvárja, hogy jöjjön egy balek, aki ráadásul van olyan kedves, hogy meg is csinálja helyette.

annyira szomorú !

2011. okt. 2. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ez a kérdés nagyon tetszik.

Visszaélnek az emberek jó indulatával.

Én nem értem, hogyan lehetnek ilyen oldalak, mint a házi feladatok, a szorgalmi, a fogalmazás, a lecke...

Hazaér az iskolából, megnézi mi a házi feladat és felrakja nekünk.

Aztán vár. Szóval én nem is értem, hogy mit csinálnak közben. Ott ül a gép mellett és azt lesi, hogy valaki netán megcsinálja?

Igaza van az előttem válaszolónak.

Valaki mindig van, aki megcsinálja helyettük.

Ha nem, néhány nap múlva újra ott van a kérdés.

És a köszönetek, hát azok is megérnek egy misét. Van, aki egyáltalán meg sem köszöni, vagy egy köszi-t odabiggyeszt.

Az én kedvencem a köszike!!! Ettől a falnak tudnék menni.

2012. jan. 6. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!