Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Elolvasnátok ezt a rövid...

Elolvasnátok ezt a rövid novellát? Légy szíves írjatok nekem véleményeket róla!

Figyelt kérdés

A címe: Agenor; itt a letöltőlink:

*****

Előre is vátom a kommenteket!



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2010. márc. 20. 21:09
 1/2 anonim válasza:

Elolvastam, de nem annyira fogott meg. Valahogy nincs vége se. A stílusa kicsit egyszerű. Például nagyon nem szeretem "az ember"-ről szóló mondatokat, ilyenkor a beszélő általában saját magáról beszél, azt meg egyes szám első személyben is megteheti. :)

Erre gondolok: "egy ilyen egyed közelében az ember saját magát érzi szerencsésnek"

Számomra az is hihetetlen, hogy egy ember ne ismerje a saját nevének a jelentését, ennek szerintem mindenki utánanéz. :)

A helyzet, amit leír mondjuk érdekes, de többet is ki lehetett volna hozni belőle.

Meg a nevek is elég furák: Cassandra (esetleg valamilyen tragikus végre utal, de ebből sem lesz semmi.), Agenor - nagyon nem illik a történet egyszerű elbeszéléséhez.

Mondjuk mindezek apróságok, és valószínűleg nem lenne jelentőségük, ha valami váratlan történt volna a végén. :)

Amúgy te írtad? Nem szeretnéd folytatni?

2010. márc. 21. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen, én írtam. Tudom, hogy se eleje, se vége, meg minden, csak éppen egy szöveget olvastam a vakokról, és ez a jelenet alakot öltött bennem, ezért úgy gondoltam, leírom. Aztán, mikor elkészült, megtetszett az írásstílusom, ahogyan írtam, és úgy gondoltam felteszem. Elkezdtem tovább írni, csak aztán átváltott erotikusra, és nem igazán értékeltem, mivelhogy Agenor kb. 35 éves. Szóval...Így tudom jellemezni.
2010. márc. 22. 16:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!