Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Ötleteket kérnék fogalmazáshoz...

Ötleteket kérnék fogalmazáshoz! Valaki segítene PLS? :D

Figyelt kérdés
Na szóval...az a leckénk irodalomból hogy írjunk fogalmazást a következő címmel: A világ teremtése - ahogy én képzelem. Ja és mítosznak kell lennie,vagyis legalább egy természetfeletti tulajdonsággal rendelkező személynek kell benne lennie.Semmi ötletem nincs.Léccilécci segítsen valaki beindítani a fantáziám! x'D előre is köszi a segítséget:) hülye válaszokból nem kérek csókköszipuszi :D
2011. okt. 11. 20:37
 1/2 anonim ***** válasza:

volt egy [random név] nevű uralkodó az Istenek között, még jóval a Föld teremtése előtt, aki igazi zsarnok volt, minden addig teremtett lényt sanyargatott, ám jött a [valami hősös név] nevű mittoménmilyen rokon vagy szolga vagy valaki, aki ezt nem nézte jó szemmel így kötött vele egy fogadást. Mivel az Istenek halhatatlanok, egymás ellen támadni nem lett volna értelme, így inkább azt mondták teremtenek egy-egy világot, és megnézik hol fogják jobban tisztelni az Isteneket. Ahol nyomorúság és pusztítás van, vagy ahol mindenki a szeretetet keresi, és saját hibájából kerül bajba. Mi lettünk a [hős] által teremtett faj, aki ha jól teljesít a próbán minden bizonnyal életben marad.


Kellene egy kis fantázia...

2011. okt. 11. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
áhh ez tök jó köszönöm:) tudomtudom csak este már egy 'csöppet' álmos voltam...köszönöm mégegyszer :D
2011. okt. 12. 19:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!