Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Az a házi feladatom töriből,...

Az a házi feladatom töriből, hogy gyűjteni kell II. Rákóczi Ferencről. És én nem tudom a választ 4 kérdésre. Jegyet kapunk rá. Lécci, valaki! Ki segít? ( lent a kérdések )

Figyelt kérdés

Íme a kérdések:


1.: Miért került börtönbe?

2.: Ki írt életéről az emigrációban?

3.: Mit dolgozott ott, a száműzetésben?

4.: Hová menekült a Szabadságharc bukása után?


Lécci, írjátok le mindet. FONTOS!! És LINK -eljetek is

Kérlek titeket :)

Köszönöm nektek előre is :$ *-* (L) :S :)


SÜRGŐS!!! ok?


2011. okt. 16. 11:35
 1/7 anonim válasza:
Rodostóra.
2011. okt. 16. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha csak az interneten kezdesz körülnézni, már ott tízezer olyan oldalt találsz, ahol ezek le vannak írva. Dolgozz csak meg azért a jegyért, nem mi fogjuk megkapni.
2011. okt. 16. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

De már kerestem könyvekben, az interneten is, de én nem találom :(

Lécci legalább LINK -eljetek!

A 2., és a 4. kérdést nem tudom...

2011. okt. 19. 16:17
 4/7 anonim ***** válasza:
2. kérdésre talán Mikes Kelemen a válasz..van egy pici köze hozzá az apródja volt.. Rodostóban írt ilyen kitalált leveleket blabla nézz utána ennek a neten:)
2011. okt. 19. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mikes Kelemen írt róla, asztalosmunkával foglalkozott, a szabadságharc után előbb Lengyelországban, majd Párizsban végül Rodostóban élt.
2011. okt. 19. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Miért nem vagy kíváncsi a pályaképére, olyan érdekes! A 9. oszt. magyar irodalom tankönyvben is tanulhattál róla.
2011. okt. 20. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Megírta az Emlékiratait -
2015. febr. 22. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!