Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Rácsos tartók rúderőit (statik...

Rácsos tartók rúderőit (statika) csomóponti módszerrel hogyan kell kiszámolni?

Figyelt kérdés
Átmetsző módszert tudom, de a csomópontit nem és zh-ban muszáj azzal számolni, mert a feladatban meg volt adva, hogy csomóponti módszer alkalmazásával kell. Addig simán megvan, hogy a reakciókat kiszámolom(Ax,Ay,B) nyomatéki, illetve vetületi egyenletekkel, de utána ezt a csomóponti módszert én nem értem.
2011. okt. 21. 12:06
 1/7 BKRS ***** válasza:

Itt van egy szemleletes pelda:

[link]

2011. okt. 21. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2011. okt. 21. 22:38
 3/7 A kérdező kommentje:
Am. olyat nem tudsz amit ki is tudok nyomtatni, mer ezt nem engedi kinyomtatni, de nekem meg kéne, mert egy kisebb csoporttal együtt tanulok(4-ünk közül mindenki bukott első zh-n) és nincs se telóm, se laptopom most, és fejbe meg nem tudok ennyit megjegyezni :D
2011. okt. 21. 22:40
 4/7 BKRS ***** válasza:

Miert ne engedne kinyomtatni?

Mi a problema? Milyen bongeszot hasznalsz?

2011. okt. 21. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Google Chrome-t és Firefox-t. Azt írja, mikor nyomtatni akarok, hogy le van védve.
2011. okt. 22. 13:14
 6/7 BKRS ***** válasza:

Erdekes, nekem ugyanezek siman nyomtatnak...

Talan ha letoltod es megnyitod mondjuk Foxit Reader-rel, az nem nagyon aggodik a levedesek miatt.

2011. okt. 24. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nekem foxit reader is azt dobja ki, hogy védett :S
2011. okt. 25. 21:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!