Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Valaki aki nagyon tud németül...

Valaki aki nagyon tud németül lefordítaná ezt?

Figyelt kérdés

Sie gründeten die erste legale Sprayeragentur.


Früher war er nur nachts unterwegs, wo sonst niemand war: auf S-Bahn Stationen, Bahnhöfen, mit ein paar Dosen Farbspray für einen Waggon.

Das war schon echt cool, sagt Jakob von Recklingshausen,17, auch wenn wir Anfanger waren. Aber da war er auch erst 15.


---------------

amúgyezt próbáltam szótárral lefordítani,de nem tudtam értelmesen összerakni.


2009. máj. 10. 18:20
 1/5 anonim ***** válasza:

Hát kb. vmi ilyesmi (na nem egy irodalmi szintű fordítás):


Ő alapította az első legális spray...-t (nem tudom mi az az eragentur)

Korábban csak éjszakánként volt úton, ott ahol egyébként egyedül volt: villamosmegállókban, pályaudvarokon, egy vagonhoz szükséges néhány doboz színes spray-vel.

Az már igazán király volt, - mondta Jakob von Recklingshausen (17éves) - habár kezdők voltunk. De akkor ő még csak 15 éves volt.

2009. máj. 10. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ja bocs, nem ő alapította, hanem ők alapították. (Most vettem észre)
2009. máj. 10. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A Sprayeragentur az sprayügynökséget jelent. :-)
2009. máj. 11. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Jajj,de aranyos vagy,köszi szépen,tényleg sokat segítettél!!:)
2009. máj. 11. 18:03
 5/5 anonim válasza:
Hehhh :D nekem is ezt kell most fordítanom... nincs meg még véletlenül az egész magyarul?? :$ :))
2011. nov. 8. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!