Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Most ez így normális? Behívass...

Most ez így normális? Behívassam anyukámat a tanárhoz?

Figyelt kérdés

Töriből csinálnunk kellett egy házidolgozatot. 14 régi magyar mondát kellett átfogalmaznunk, kézzel leírni egy lapra és rajzolni hozzá. Az volt aminimum, hogy egy oldal legyen.

Tisztességesen meg is csináltam, de volt 4 db, ami nem töltötte ki az 1 oldalt, mert maga a monda is rövid volt. Illetve nagyon bénán rajzolok, tehát maga a rajz is béna lett mindegyiknél...

2 héten keresztül csináltam..

Erre tegnap kikaptam, és 2-est kaptam rá!!! Nagyon kiakadtam! Tényleg rengeteget dolgoztam vele, és csak egy sz@r kettest kaptam! :'(

Ráadásul így is éjszakába nyúlóan csináltam, mert rengeteg beadandó házidogám van...


Elegem van ebből a tanárból!! Szerintetek is csak kettest érdemeltem?? (Hozzáteszem, hogy nagyon precíz vagyok, nem adok ki rossz munkát a kezemből, a rajzolásról meg nem tehetek.. A mondák jók lettek, a többiek sokkal bénábbat írtak..)

Töriből komolyan a rajzolást kell osztályozni??


2011. dec. 3. 14:38
 1/5 A kérdező kommentje:
Ráadásul a lapokat szépen összevarrtam, a fedőlapot régies írással írtam, csináltam plusz dolgokat is..
2011. dec. 3. 14:39
 2/5 anonim válasza:

Nekünk magyarból volt ilyen, de csak hármat kellett

Ha igaz, amit írsz akkor biztos nem kettes.

Mondd a tanárnak, hogy vannak 210cm-s nigger haverjaidXD

2011. dec. 3. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Pedig tényleg kettest kaptam..

Fenyegetni nem akarom, mert ugye nála fogok érettségizni is.

2011. dec. 3. 14:51
 4/5 anonim válasza:
Háát akkor nem tudom, de azután pö*sözd le:D
2011. dec. 3. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
vannak szemétláda tanárok, nyugodj bele...
2011. dec. 3. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!