Mit tegyek 4-esre állok matekból és nekem 3-as kell mit tudok csinálni hogy jobban álljak ebből a tantárgyból egyszerüen nem értem és nem tom hogy hogyan javítsam ki?

Figyelt kérdés
2009. máj. 19. 15:58
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
kérd meg az egyik osztálytársadat, hogy korrepetáljon. Ha jóban vagy olyannal, aki érti, akkor baráti alapon mehet tábla csokira a dolog. Ha ezt nem szeretnéd, akkor bizony vagy megkéred a tanárodat magát, hogy segítsen, vagy kéred, hogy ő ajánljon egy tanárt. Egyébként meg (utálom ezt mondani) gyakorolni kell. Nézd meg a tankönyvben a típus példákat, és old meg őket utána magadtól külön, aztán szépen sorjában a feladat gyűjteményt. rohadt egy munka, de használ.
2009. máj. 19. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

Keress egy magántanárt, vagy a saját tanárodat. Osztálytársat annyi nem ajánlanék..

Esetleg neten is kereshetsz valakit, aki szívesen segít neked mondjuk msn-en vagy skype-on keresztül..

Egyépként hanyadikos vagy, vagy mit vesztek?

2009. máj. 19. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
91%

Kedves kérdező, feleslegesen játszod a sértettet, honnan a büdös francból kellett volna akárkinek is tudnia, hogy te Szlovákiában élsz??

Amúgy gyakorlás valóban célravezető. Nekem apu mesélte, hogy ő annak idején egy emelt matekos osztályba került gimibe, és ő volt a leghülyébb matekból, de folyton csinálta a feladatokat. Pár hónap múlva már róla másolta mindenki a "megoldhatatlan" házi feladatokat is:D

2009. máj. 20. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat... sokat segítettetek ma írtunk egy dogát remélem hogy jó lesz...
2009. máj. 20. 12:48
 15/21 anonim ***** válasza:
Szurkolunk!
2009. máj. 20. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

3. vagyok: ha kell msn-es segítség, írj privátot!

Örülök, hogy jól sikerült a dogád! Hajrá! :)

2009. máj. 21. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat ez a dogám 3-as lett
2009. máj. 23. 22:52
 18/21 anonim ***** válasza:
juhé!
2009. máj. 24. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
gratu!!!:)
2009. máj. 24. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Gratulálok, ügyes vagy! :)
2009. dec. 31. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!