Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » A Buddenbrook Ház (T. Mann-tól...

A Buddenbrook Ház (T. Mann-tól) sztoriját elmondaná valaki röviden?

Figyelt kérdés
Neten nem találok tartalmat hozzá sehol, se olvasónaplót, se semmit. Ha valaki esetleg mégis tud egy linket, annak is örülnék.
2012. jan. 3. 14:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Érdekes mód én beírtam gugliba, hogy buddenbrook ház röviden, és nem egy találatot adott, ami közvetlen elmeséli a tartalmat. Problem?!
2012. jan. 3. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ja, minden link elmondja a fülszöveget, de semmi KONKRÉTUM, csak pl, hogy hanyatlik a család, meg három gyerek van, és hogy lelki vívódások. Olyanra gondoltam, ami hasznos, pl ki mikor mit csinált, események, jelenetek. Első fejezetben ez történt, másodikban az, tudod, rendes olvasónapló.Gondolom, te nem láttál még olyat...
2012. jan. 4. 11:01
 3/4 anonim ***** válasza:

Édes kicsi szívem... Nem az első oldalon van, kutakodni kellett a találatok között, és érdekes módon többre is bukkantam.

Viszont az ilyen flegmaság miatt nem fogom elküldeni neked egyiket sem, pedig ha nem írtad volt le az utsó mondatot, még szívesen be is linkelem.

Így marad a keresés(vagy az olvasás.......),

puszipá

2012. jan. 4. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hú, de kib@sztál most velem öcsém! Találtam mp3-at, igaz 3 nap kell, mire meghallgatom, de megvan! Jelzem megnyalhatod a zacskóm :)
2012. jan. 9. 14:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!