Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Sikeres fogyókúrátok sztoriját...

Sikeres fogyókúrátok sztoriját leírnátok egy falni imádó 10+ kilósnak ösztönzés gyanánt?

Figyelt kérdés

158cm és közel 70kg harminc közeli nő vagyok.:)Főleg hasra hízok.Kis gyerek mellett legfeljebb napi 30perc tornára van időm,amíg alszik,mire megcsinálom a házimunkát,ennyi marad.Ez a mozgás Norbi egyik dvd-je(egy része).

Az én bajom az,hogy imádok enni....Pizza...sültkrumpli,...káposztás tészta...hmmmm...Sokszor eltervezem,hogy nem eszem szénhidrátgazdag ételt és mire ráeszmélek,ott lóg a számban...

Most a fele annyi kajáról olvasok mindenhol...De bármit csináltatok és sikerült,írjátok meg nekem,hogy "ösztönződjek"!:)


2011. ápr. 11. 13:27
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Ja,és köszi,köszi,köszi!!!
2011. ápr. 11. 13:28
 2/18 LeeWie válasza:
100%
Hát én eredetileg nem voltam túlsúlyos. 170/50 kg. Elkezdtem gyógyszert szedni sajnos nem volt jó ezért kavartak egy kicsit és 70 fölé mentem pár hónhap alatt. Aztán beállt a gyógyszerem és lementem 65re. Fél éve abbahagytam a szedést, nekem ez vált be, bár hurrogtak már le érte :) Egy héten keresztül csak és kizárólag lédús gyümölcsök jóllakásig. Rengeteg folyadék, zöldségek (uborka paradicsom paprika) semmi cukor semmi só semmi fűszer és lementem 55-57re. Azóta így vagyok, mondjuk nekem nicns picinyem, nemsokat tornázok csak szobabicikli volt ezen a héten, és jó az alkatom, de gyondotlam sztorizok :)
2011. ápr. 11. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

170cm és 94 kg voltam.

Most 81 vagyok.

Havonta 4kg-t fogyok, úgy hogy mindent eszek, csak kevesebbet!!!!Nem koplalok, az az 1400-1500kcal mindig megvan, de nem esek kétségben ha véletlen 1600ra jön ki:)))

Sokszor fogytam már le 62kg-ra és mindig jóval többet hiztam vissza.

Rá kellett jönnöm hogy nem fogyóznom kell, hanem életmódot váltani. Lassan becsempészni a mindennapjaimba a mozgást, és kevesebbet enni.

Lassú folyamat, de mindig tele vagyok energiával, végre 23 évesen rendszeres lett a menstruációm, nem vagyok éhes, és van kedvem kimozdulni itthonról.

Még hosszú út áll előttem, de a mozgásnak köszönhetően már most is csak 70-75kgnak néznek, ami nagyon jól esik.

Bárcsak hamarább is rájöttem volna erre, hogy nem kell sietni....és talán akkor a melleimet sem viselte volna meg a fogyás. De előre nézek és ha elérem a 65-68kg-t megköszönöm Rubint Rékának és megcsináltatom a melleimet, ennyit megérdemlek.

Szóval ennyi a titka az egésznek.

2011. ápr. 11. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat!
2011. ápr. 11. 13:52
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

1. faljál csirkét, halat, zöldséget meg gyümölcsöt

2. minden alkalommal, amikor pizza lóg a szádból, emlékezz arra, hogy a gyerekeidnek hosszú távon szüksége van egy egészséges, önmagával elégedett anyukára, nem pedig egy elhízott, cukorbeteg, magas vérnyomással küzdő, lépcsőn lihegő nőre, aki folyamatosan azon siránkozik, milyen kövér. Az sem mindegy, milyen példát mutatsz nekik, mert ha állandóan pizzát zabálsz sült krumplival, ők is elhízottak lesznek. Ugye már ki is vetted a pizzát a szádból?

2011. ápr. 11. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Köszi:)

Ilyen válaszra is számítottam!Nem mindig ezeket eszem,csak ezek a kedvenceim!!Egészséges ételeket is eszünk,a halat,csirkét imádjuk.Sőt,az a poén,hogy a gyerek a legegészségesebben étkezik,őrá odafigyelek...Magamra is kéne!

2011. ápr. 11. 14:00
 7/18 anonim ***** válasza:
edzésmesterrel!
2011. ápr. 11. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
úgy értem, edzésmester nevű programtól. Keress rá az interneten.
2011. ápr. 11. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Köszi!
2011. ápr. 11. 14:34
 10/18 anonim ***** válasza:

lifetilt.blog.hu


Meg kell szokni a stílusát a srácnak, de nagyon nagy akaraterőt tud az emberbe önteni!!!

2011. ápr. 11. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!