Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Most tanuljuk az Odüsszeuszt,...

Most tanuljuk az Odüsszeuszt, egy fogalmazás kellene, kb. egy A4-es oldal. A kalandjai közül kellene. (trójai háboru, vagy a küklopsz valo találkozás vagy valameik kaland) holnapra kéne?

Figyelt kérdés
2012. jan. 5. 14:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Na és? Nincs ott otthon A4-es papír vagy nincs otthon toll?
2012. jan. 5. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Csak segítsetek már pls mer 3 hetet hiányoztam és pont akkor tanultuk nekem meg nem sikerült pótolni
2012. jan. 5. 14:44
 3/5 anonim ***** válasza:
91%
Bazzmeg! Nézd meg a youtubon a filmet aztán írd le miről szólt oszt csókolom.
2012. jan. 5. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
91%
Elég szomorú, hogy karácsonyi szünetben nem pótoltad. A 3 hét hiányzás sajna csak így jön össze. Senki nem fogja neked megírni.
2012. jan. 5. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Most arra vársz hogy valaki megírja neked az A4-es oldalas fogalmazást te meg szépen lemásolod? Nézd meg filmben vagy válassz ki egy kalandot a könyvben, olvasd el és írd le miről szólt. Nekünk is volt ilyen házi annó, senki nem csinálta meg helyettem. 4 hét alatt (beleértve a téli szünetet) simán pótolhattad volna, még csak délután 4 óra van, ha nekiállsz elolvasni most az egészet 6-7 órára elolvasod és még bőven van időd megírni! Legalább tudni fogod a többi kalandját is és érettséginél nem leszel gondban! Sok sikert!
2012. jan. 5. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!