2012. jan. 16. 18:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Mármint melyik a nagyobb? A 17:16-hoz
2012. jan. 16. 18:13
 2/4 bensdorp ***** válasza:

nana!

17/6 = 136/48 (=2,8333)

17/16 = 51/48 (=1,0625)


136/48 > 51/48 (2,8333 > 1,0625)

Szóval 17:6 nagyobb.

2012. jan. 16. 18:26
 3/4 anonim ***** válasza:
Bocsi elírtam! Valóban a 17:6 nagyobb (az osztás látom nehézkesen megy :D).
2012. jan. 16. 18:31
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Erre tippeltem. :D
2012. jan. 16. 18:37