Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Jól csináltam? (Fontoos. )

Jól csináltam? (Fontoos. )

Figyelt kérdés

Házinak kaptuk angolból hogy alkossunk szöveget egy híres épületről. Én eléggé rossz vagyok angolból,gondolom ez a szövegemből is megfog látszani..Kijavítanátok a hibákat?:)


Last year I visited The leaning Tower of Pisa. I had a fantastic time, and the Tower was magnificent!

It is famous because it leans. It was built by Boanno Pisano and it's the world heritage. The Tower built time was 200 years (1172-1372).

The beautiful tower was made of marble , stone , and it is 500 ton and it has got 8 floor.

In The leaning Tower there are seven bell(s?): L'sunnta bell, il Crocifisso, San Ranieri , La Terza , La Pasqueccia , il Vespruccion and the Del Pozetto bell. There are "some" step in it.

I was sad when it was time to leave. I had a great time there and I hope to go there again one day.


Ezt írtam. Nem tudom,lehet hogy nyelvtanilag totálisan rossz. :o :$$


2012. jan. 18. 17:04
 1/1 anonim ***** válasza:
nem rossz, de a bell-nél az s betűt oda kell rakni:)
2012. jan. 18. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!