Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Valaki lefordítaná nekem...

Valaki lefordítaná nekem ezeket a mondatokat németre?

Figyelt kérdés

praeteritum-ba kéne lefordítani ezeket a mondatokat: 06.00-kor keltem fel. felöltöztem és megetettem a cicát. reggelizem. bepakoltam az iskolatáskámba és elindultam iskolába. 7 órám volt. német dolgozatot írtam, ami nehéz volt. iskola után hazamentem és ebédeltem. ebéd után olvastam egy órát. utána futottam. futás tán lezuhanyoztam, majd megírtam a házi feladatot. ezután beszélgettem apukámmal és játszottam a cicával. 10kor elmentem aludni. előtte olvastam.

köszönöm a segítséget!:)


2012. febr. 28. 19:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Ich stand um sech Uhr auf. Dann zog ich mich an, und fütterte die Katze. Dann frühstückte ich, und packte die Sache in meine Schultasche. Ich hatte 7 Stunde. Ich musste eine Deutschklausur schreiben, die ganz schwer war. Nach der Schulzeit ging ich nach Hause, und ich aß Mittagessen. Danach las ich eine Weile, und dann lief ich. Nach dem Lauf duschte ich mir. Ich schreibe meine Hausaufgabe, redete mit meinem Vater, und spielte mit meiner Katze. Um 22 Uhr ging ich schlafen, aber vor dem Schlafen las ich noch.
2012. febr. 28. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Prateritum az nem segédige+ige múltidőbe?
2012. márc. 5. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem. Ilyen nincs is:) Max ha még a werdent is hozzáteszed.

zB: Die Probe kann gemacht werden als Überprüfung der Annahmen.

2012. márc. 7. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!