Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Ez a német leckém és nem...

Ez a német leckém és nem nagyon értem megnéznétek? Mert nekem sok értelmetlenség jön ki.

Figyelt kérdés

Reagiere. 2

Mein Name ist Lisa Brinkmann.

a) Angenehm. b) Guck mal. c) Schade.

Ich bin Schülerin.

a) Vielleicht. b) Toll. c) Einen Moment.

Ich spreche nicht Englisch.

a) Schade. b) Unbedingt. c) Danke, es geht.

Ich computere gern.

a) Nicht so gut. b) Es geht nicht. c) Super.

Ich kann reiten.

a) Fantastisch. b) Danke, prima. c) Tut mir leid.


2012. márc. 21. 18:20
 1/8 .:Laci:. ***** válasza:

szerintem így lesz jó :)



Reagiere. 2

Mein Name ist Lisa Brinkmann.

a) Angenehm.

Ich bin Schülerin.

b) Toll.

Ich spreche nicht Englisch.

a) Schade. b)

Ich computere gern.

c) Super.

Ich kann reiten.

a) Fantastisch.


bár nem tudom mi volt pontosan a feladat, de úgy tippeltem, hogy ez egy párbeszéd, és ha igen, akkor így lesz jó :)

2012. márc. 21. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Na megpróbálok összehoznni neked valamit ha esetleg holnapra kellene. Le is fordítom.

Reagiere. 2

Mein Name ist Lisa Brinkmann. Engem Lisa Bribűnkman nak hívnak.

a) Angenehm. b) Guck mal. c) Schade.(jelentései ezeknek: a: kellemesen b: nézd csak! c: kár.) ezek közűl szövegkörnyezet miatt az a

Ich bin Schülerin. Én tanulólány vagyok.

a) Vielleicht. b) Toll. c) Einen Moment. (a: talán, b szuper c egy pillanat) ezek szerint b

Ich spreche nicht Englisch. Én nem beszélek angolul.

a) Schade. b) Unbedingt. c) Danke, es geht. Jelentések:(a kár b feltétlenül c köszönöm.) itt ezek szerint a

Ich computere gern. Maga a mondat hülyeség igy lenne Helyesen: Ich kann computer spielen gern a spielen kell mert Így amit írtál jelentése: Én számitógép szívesen.

a) Nicht so gut. b) Es geht nicht. c) Super. (a: nem jó ,b ez nem megy c szuper) ezek szerint ha lánnyal beszélget akkor a de ha fiúval akkor c

Ich kann reiten. Én tudok lovagolni.

a) Fantastisch. b) Danke, prima. c) Tut mir leid.(a: fantasztikus b: köszönöm prima c: Bocsánat) itt: a

2012. márc. 22. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 .:Laci:. ***** válasza:

"Ich computere gern. Maga a mondat hülyeség igy lenne Helyesen: Ich kann computer spielen gern a spielen kell mert Így amit írtál jelentése: Én számitógép szívesen."


ez akor lenne így, ha ezt írta volna: Computer de ő ezt írta computere vagyis E/1-ben ragozott computerern ige ami azt jelenti, hogy számítógépezni. helyesen írta le a kérdező é valószínű, hogy a házijában is így szerepel

2012. márc. 22. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Laci válaszai jók.

Ich computere gern azt jelenti, hogy én szívesen számítógépezek, vagy szeretek számítógépezni.

Mindkettőt használjuk.

2012. márc. 22. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az angenehm itt nem azt jelenti, hogy kellemes, hanem azt, hogy örvendek.
2012. márc. 22. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Így igaz. Bemutatkozik és az rá a felelet, hogy "örvendek".
2012. márc. 22. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszönöm
2012. márc. 28. 20:28
 8/8 .:Laci:. ***** válasza:
nincs mit :)
2012. márc. 28. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!