Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Hátha van itt valaki, aki...

Hátha van itt valaki, aki nálam kreatívabb. egy magyar vonatkozású gazdasági témából kellene németül prezit tartanom, úgy mint pl. magyar autóipar (egyik csoptársam ötlete. ). Valakinek nincs valamilyen ötlete esetleg?

Figyelt kérdés
Nekem komolyan semmi ötletem nincs most, és hétfőre kellene...
2012. márc. 24. 18:50
 1/3 anonim ***** válasza:

Munkapiac esetleg? Arról lehet mondani sok mindent, munkanélküliség alakulása/kérdése, fekete munka és a járulékterhek alakulása. Minimálbér az EUban


Adórendszer egykulcsos adó kérdése a régióban, ki mikor vezette be, miért nem volt jó ötlet nálunk most bevezetni, miért jobb más országok adórendszere, mint a miénk.


Jobb ötletem most nincs :)

2012. márc. 24. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszönöm :) Jól hangzik, csak sok háttértudásom nincs hozzá sajnos..,próbálok utánanézni, hátha sikerül összehoznom azért. :)
2012. márc. 24. 20:33
 3/3 A kérdező kommentje:
nahát azt hiszem, hogy a munkanélküliséges prezi összeállt a fejemben, épp mentem volna lefeküdni, erre eszembejutott a dolog, és csak úgy jöttek az ötleteim a témához. Köszi mégegyszer, nekem ez szerintem nem jutott volna eszembe..:):D
2012. márc. 24. 23:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!