Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Lefordítja valaki angolra?...

Lefordítja valaki angolra? Mert én hülye vagyok hozzá. :D köszönöm:$

Figyelt kérdés

Hogy írjam le ezt angolul?

1A kedvenc sztáromról írok.Az én kedvenc sztárom Horváth Lajos Ottó.Az üvegtigris sztárjaként vált híressé.Ő játszotta Sanyit.1963-ban született.Filmjei:xxx(ezt majd én felsorolom).3 díjjat nyert mégpedig:xxx(ezt is felsorolom).Nagyon szeretem őt.


2,Az én kedvenc színésznőm Labanc Lilla .Az álom.net sztárjaként vált híressé.Ő játszotta Feld Reginát.A modell iparban is felfedezhettük.1986-ban született.Filmjei:xxx(felsorolom).Műsorvezető is volt a Bravo-nál.Nagyon szeretem öt.:D


Köszönöm és tudom hogy nagyon hasonlítanak de azért írjátok le mind2-őt nagyon köszönöm:$



2012. márc. 28. 15:41
 1/4 A kérdező kommentje:
a google fordítónem jó mert nem fokoz.:) és ragozni sem ragoz.Nem mondatként hanem szó ként fordítja le:)
2012. márc. 28. 16:09
 2/4 anonim ***** válasza:
44%

My favourite celebrity (vagy inkább actor) is Horváth Lajos

Otto. He became famous in a hungarian comedy //Üvegtigris//, as Sanyi. He was born in -évszám-. His most important movies are (ezt majd te

felsorolod. ) He won 3 awards: (ezt is

felsorolod). I like he very mutch.

2,My favpurite actress (and topmodel) is Labanc

Lilla. Her firt famous movie was the Àlom.net, she acted as Feld Regina. .She was born in -evszam-. Her most important movies are:

(felsorolod). She was the anchor of the Bravo for a while. I like her very mutch. (utolso mondat elhagyhato. kisebb hibak lehetnek benne, de azt majd kijavitja egy erre tevedo, nalam okosabb egyen, a semminel mindenesetre jobb. (: )

2012. márc. 28. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszönöm:$$$
2012. márc. 28. 16:45
 4/4 anonim ***** válasza:
* I like him very much
2012. jún. 23. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!