Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Német fordítás. Valaki segítene?

Német fordítás. Valaki segítene?

Figyelt kérdés

Ezt a szöveget kellene magyarról németre fordítani, rendkívül fontos lenne:

A meglepetés szülinapi partym/bulim nagyon jól sikerült. Családi ebéd volt, ahol a kedvenc ételeim voltak, amit anya főzött. Kaptam egy csokoládés születésnapi tortát, ami szív alakú volt. A nagymamámtól egy könyvet és pénzt kaptam ajándékba. A szüleimtől pedig ruhákat, kutyát, ékszereket és egy csokor virágot. A testvérem meglepett egy szép rajzzal és saját készítésű süteménnyel. Ezután este a barátaim is sok meglepetést tartogattak a számomra, nagyon boldog voltam, miután kibontottam az összes ajándékomat. Este elmentünk egy discoba táncolni, ahol a kedvenc zenéim szóltak. Ittunk pár pohár pezsgőt, közben jót beszélgettünk. Nagyon jól éreztem magam egész nap, egyik legjobb születésnapom volt eddig. Sajnálom, hogy te nem lehettél itt, nagyon hiányoztál neked, de remélem majd bepótoljuk minél hamarabb.


2012. márc. 28. 16:44
 1/1 Icsiro válasza:

Eine Überraschungsparty / Partei ist sehr gut gemacht. Familien-Dinner, wo die Lieblingsgerichte von Mutter gekocht wurden. Ich bekam einen Schoko-Torte, die eine herzförmige war. In einem Buch meiner Großmutter gab mir ein Geschenk und Geld. Die Eltern und Kleidung, Schmuck und Hund ein Blumenstrauß. Meine Schwester hat mich überrascht mit einer schönen Zeichnung und hausgemachten Kuchen. Dann am Abend meine Freunde viele Überraschungen tartogattak für mich, ich war sehr glücklich, nachdem sie extrahiert alle meine Geschenke. Am Abend gingen wir in die Disco, um mit Ihrer Lieblingsmusik tanzen sagte. Wir tranken ein paar Gläser Champagner, während wir über gut unterhalten. Ich hatte viel Spaß den ganzen Tag, mein Geburtstag war einer der besten bisher. Es tut mir leid du nicht hier sein kann, wirklich vermisst dich, aber ich hoffe, Sie machen bis bald.


Ezt a google fordítóval fordítottam egy másodperc alatt. Nem 100 %-os, de akinek küldöd, biztosan megérti. A google fordító programja megtalálható a kereső legfelső - fekete - során. Én oda-vissza használom. NAGYON JÓ.

2012. márc. 30. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!