Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Ment már valaki matek érettség...

Ment már valaki matek érettségire nulla tudással?

Figyelt kérdés
:):):) :(:(:(
2012. ápr. 7. 11:08
 1/7 anonim ***** válasza:
27%
Igen, meg is bukott.
2012. ápr. 7. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

ha tényleg nulla, akkor nulla lesz az érdemjegy is

még van kis idő érettségiig

2012. ápr. 7. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
75%
Akinek teljesen 0 a tudása annak nem is fog sikerülni maximum 10 pontja ha lesz. Egyik osztálytársam gyakorlatilag 0 tudással vágott bele a matek érettségibe a tanév közben is éppen hogy átment kettessel az érettségije is 12 pontos lett és szóbalin is nagyon halványan szerezte meg a kettest. Én nekem is 0 volt a tudásom kb egész tanévben heti 3-szor jártam külön órákra szerencsére sikerült 3 asra az érettségim.
2012. ápr. 7. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
69%
Igazából olyan az érettségi, hogy egy csimpánz is meg tudja írni kettesre. Nézd meg neten milyenek voltak régen, amelyik feladat nem megy annak meg nézz utána, hogy kéne.
2012. ápr. 7. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
69%
Aki ezt az érettségit nem tudja megírni minimum 40%-ra, az ne akarjon érettségit..
2012. ápr. 7. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
69%

Egyszer korrepetáltam egy srácot.


Kb 5-6 órát tartottam neki, ami arra volt elég, hogy megtanítsam a törtek összeadását, törtes kifejezések egyszerűbb alakra hozását. Meg ilyesmiket.


Utána megírta kettesre az érettségit.

Szóval mindenki számára van remény...

2012. ápr. 7. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, a kettes biztos meglesz, tényleg irtó könnyű.
2012. ápr. 8. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!