Ezt hogyan kell "megoldani"?
1.) CA(OH)2+CO3 ->
2.) CaCO3+HCl ->
2012. ápr. 11. 16:27
1/3 A kérdező kommentje:
(a számok alsó indexben)
2012. ápr. 11. 16:28
2/3 anonim válasza:
Ca(OH)2+CO2=CaCO3+H2O
CaCO3+2 HCl=CaCl2+CO2+H2O
3/3 A kérdező kommentje:
köszi
2012. ápr. 11. 17:25