Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » S. O. S! Egy pár ötlet, miről...

S. O. S! Egy pár ötlet, miről is írhatnék biológiából házidolgozatot?

Figyelt kérdés
olyan dolgozatot kell írnom, ami a biológiához kapcsolódik, de mivel társadalomtudomány osztályban vagyok, a tanár azt kérte, hogy a dolgozatnak legyen valami köze, például történelemhez, vagy akármilyen társadalomtudományi ághoz, de azért a biológia is szerepet kell, hogy játsszon. kérlek, ha van ötletek, miről írhatnék, akkor könyveket is ajánljatok,amiből isnpirálódhatok, és utána tudok olvasni. köszönöm !

2012. ápr. 16. 14:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát nekem most így erről elsőre a pszichológia jutott eszembe..:) Neten tudsz nézeledni, sokminden van róla és ennek van is köze a társadalomtudományhoz..:)
2012. ápr. 16. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mondjuk a vérzékenységről. Egy csomó királyi családban előfordult a betegség, mert kicsit belterjesek voltak...
2012. ápr. 16. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
nekem most hírtelen a biológiai fegyverek jutottak eszembe... mivel ezeket háborúkban is használták és köze van a biológiához :)
2012. ápr. 22. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!