Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Társadalomismeretből fogok...

Társadalomismeretből fogok most májusban érettségizni és szeretnék egy kis segítséget kérni a témámhoz. Valami ötlet?

Figyelt kérdés

Leblokkoltam nem tudom elkezdeni, kéne 5-6 mondtad, hogy miért ezt választottam, de hogy őszinte legyek azért ezt választottam mert ez tűnt a legkönnyebbnek, de ezt mégse írhatom.

ez a téma címe: Végezzen elemzést a két eltérő hátterű és érdekeltségű televíziós műsorszerkesztés összehasonlítása alapján!



2012. ápr. 7. 11:19
 1/1 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy ez volt a legkönnyebb?:D

A műsorszerkesztés nem éppen az első lépés a szakmában:)


Komolyra fordítva, nem olyan bonyolult ez.

Csak válassz ki két olyan tévéműsort, amelyeknek nem ugyanaz a célközönsége. Tehát ne a mónika sót meg a józsi barátot(tudom már megszűntek hálIstennek, de ezek "egyformák")

Még csak politikai ellentétig se kell elmenni, elég pl egy fiatal-idős ellentét.

Vagy ha műfajban gondolkozol akkor hírműsor-magazin.


Mennyire kell belemerülni?:) Valami bővebb infót tudnál adni? Terjedelem pl?

Én elfogult vagyok ilyen témában, ezért nem nagyon ugranék bele ennyiből:)

2012. ápr. 8. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!