Mi a közös ezekben a számokba?

1,6,66,21,1201 osztó / többszörös alapon 4.es (áltlános) iskolás házi a tesómnak ? :O

2012. ápr. 18. 17:58
 1/3 BKRS ***** válasza:

Mindegyiknek a negyzete ugyanarra vegzodik amire az eredeti szam.

1*1 = 1

6*6 = 36

66*66 = 4356

21*21 = 441

1201*1201 = 1442401

2012. ápr. 18. 18:57
 2/3 A kérdező kommentje:
de 4. be tanulnak ilyet ?
2012. ápr. 18. 19:00
 3/3 BKRS ***** válasza:
Tudnak egy szamot onmagaval szorozni, nem?
2012. ápr. 18. 20:09