Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Leellenőrizné valaki, hogy...

Leellenőrizné valaki, hogy jól csináltam-e meg az angol levelem?

Figyelt kérdés

Magyarul:


azért írok neked, hogy elmondjam , hogy a héten nagyon beteg voltam.Úgy kezdődött, hogy ment a hasam, hánytam, fájt a fejem,lázam volt. Elmentem az orvoshoz, azt mondta, hogy influenzás vagyok. Írt fel gyógyszert, és mondta, hogy ne menjek a héten iskolába, hanem otthon pihenjek,és igyak forro mézes teát. Ezután elmentem a gyógyszertárba és kiváltottam a gyógyszert. Nagyon jó a gyógyszer, már egyre jobban érzem magam. Remélem, te is és a családod is jól vagytok. Sok puszit küldök.


Angolul:


I am writing you to tell you that the week began voltam.Úgy very ill, went to my stomach, vomited, had a headache, my fever was. I went to the doctor told me that I have the flu. Prescribed medication and told me not to go to school this week, but rest at home and drink hot honey tea. Then I went to the pharmacy and the drug-induced. Very good for medicine, more and feel better. I hope you and your family are well. I send many kisses.


2012. ápr. 25. 14:47
 1/5 anonim ***** válasza:

Miért forditóval csinálod?

Többre mentél volna hogyha magad megirod és rájöttél volna hogy tele van hibával

2012. ápr. 25. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Sokat kell tanulnom, és nincs időm, még ezzel is szöszmötölni :s

Segítenél kérlek?

2012. ápr. 25. 15:06
 3/5 anonim ***** válasza:
hidd el jobb lenne ha magad írnád meg.
2012. ápr. 25. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Én elhiszem, de nincs időm.

Segítenél kérlek akkor?

2012. ápr. 25. 18:31
 5/5 anonim válasza:
Sajnos nem jo tele van hibaval.
2012. ápr. 29. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!