Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Miről szól a: Jókai Mór - A...

Miről szól a: Jókai Mór - A kőszívű ember fiai című könyv? ( lent részletesebben )

Figyelt kérdés

Röviden, de tömören. Nem linkeket kérek.

Csak, hogy mégis. Saját szavakkal.. Kik szerepelnek benne? Ki kivel van kapcsolatban? Meg, hogy mi az egész lényege?

És, hogyan fejeződik be???


2012. máj. 12. 12:20
 1/8 anonim ***** válasza:
54%
Ugye, ezt nem gondolod komolyan?
2012. máj. 12. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
19%
Borzasztó szar könyv, én egy oldalig jutottam vele. Szóval amit tudok róla az annyi amit tanár elmondott, anno kb 4éve. Szóval ahogy a címből is ki lehet találni egy rideg apáról szól vagyis inkább annak a fiairól, ha jól tudom 3 ról, az egyik katona. xD Egy temetéssel kezdődik, és van benne egy farkastámadás, ami a tanárom szerint nagyon izgalmas, szóval ha rákérdez, hogy mi tetszett benne, akkor azt mond! :) Ha olyan tanárotok van mint nekünk volt, akkor szépen közösen feldolgozzátok majd. De bármikor inkább bevállalnék egy irodalom 1est, mint hogy elolvassam azt a borzadájt! :) Remélem segítettem valamennyit!
2012. máj. 12. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
50%
Három fiúnak meghal az apja, de mégse kell nekik a mostohapapa, meg az anyjuknak se, de a legöregebbet mégse eszik meg a farkasok. Kitör a forradalom és a szabadságharc, a középsőt majdnem kivégzik, de egy gonosz nő rosszindulata megmenti a haláltól, a fiatalabb meg összezavarja a rohadt osztrák hadbíróságot, hogy ki kivel van. Nagyjából ennyi, remélem, elég rövid volt, és most már nem kell elolvasnod!
2012. máj. 12. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

"De bármikor inkább bevállalnék egy irodalom 1est, mint hogy elolvassam azt a borzadájt! :) Remélem segítettem valamennyit!"


Juthatunk-e ennél mélyebbre?

2012. máj. 14. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%

"Nagyjából ennyi, remélem, elég rövid volt, és most már nem kell elolvasnod!"


Hát, jelentem: nem ennyi. Olvasd csak el. Vagy legalább nézd meg a filmet.

2012. máj. 14. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Aki a borzadályt j-vel írja, annak felesleges mélyebbre jutnia.
2012. máj. 14. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Nem is szar, szerintem olvasd el végig s azután mond hogy szar.
2013. jún. 3. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
2012-05-14 01:22: Úgy látszik, nem fejlődtek ki a szenzoraid az irónia érzékelésére.
2013. jún. 3. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!