Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Miből kell állnia az olvasó...

Miből kell állnia az olvasó naplónak? (bővebben lent! )

Figyelt kérdés

Idén az Ábel a Rengetegben-t kell olvasnunk és (eddig először) olvasónaplót is kért.nem azt akarom hogy linkeljétek be hogy miről szól mert elolvastam minden fejezetet 2x.Csak nem tudom hogy mi alapján írjam le.A fejezeteket egy fogalmazásba sűrítsem bele vagy hogyan?:s nem tudom :sss.

Valami szempontokat ha tudnátok írni.

Köszi a válaszokat(((:



2012. júl. 18. 20:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Röviden vázolni kell, hogy mi történt, kivel és hol. Szerintem a fejezetben szereplő embereket és helyszíneket ne külön írd le, hanem sződd bele a fogalmazásba.
2012. júl. 18. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
tehát akkor írjak mind a 4 fejezetről külön külön fogalmazást?
2012. júl. 18. 21:00
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem igen. Én mindig is úgy csináltam, és nekünk a tanárnő azt mondta, hogy mindig fejezetenként írjunk egy kisfogalmazást, hogy mi történt.
2012. júl. 18. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
2012. júl. 18. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Én úgy szoktam általában hogy leírom az egésznek a rövid kb. 15-20 mondatos tartalmát, azután fejezetenként, kiírom a helyszíneit, a szereplőit, és az a fejezet tartalmát.

Remélem segítettem! :)

2012. júl. 31. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!