Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » M. Zs. Légy jó mindhalálig c....

M. Zs. Légy jó mindhalálig c. könyvéről kellene nekem olvasó napló fejezetenként, linkelni betudtok?

Figyelt kérdés

Minden fejezetnek a tartalma egyenként kellene nekem. Találtam is a google-n de sajnos mindegyik ugyan az és már több osztálytársamat is megkérdeztem és ők is pont ezt írják.

Ha kérhetem olyan válaszokat nem kérek hogy: inkább olvasd el meg ilyenek. Köszönöm.


2009. aug. 21. 16:20
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
24%

inkább olvasd el bmeg és írd meg az biztos nem lesz ugyan olyan mint az oszt.társaidé 6.os kis SZAR


Majd 10. be sírjál amikor 10 kötelező olvasmányod lesz

2009. aug. 21. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 A kérdező kommentje:
Direkt kértem, és az utcai stílusú beszédet nem igazán tűröm. Ha én 8.-ként képes vagyok normális emberi hangnemen beszélni akkor szerintem TE IS!
2009. aug. 21. 16:33
 3/37 anonim ***** válasza:
56%
Az Internet mindenkinek ugyanaz! Tehát ha te nem találtál, akkor mi hogyan találnánk? Csak én nem értem ezt? Most nem bántásképpen, de ha még arra is lusta vagy, hogy a google-val tovább kutass, akkor inkább hagyd az egész olvasónaplót a francba. Gondolom csak egy jegyet kaptok rá. Egy egyest meg ki lehet javítani. Erre mást nem lehet mondani, ne haragudj. És mi lesz szakközépben, ahol évente kb. 10 könyvet kell elolvasnod? Egy nyár alatt igazán el lehetett volna egy könyvet olvasni, főleg, hogy nem egy Egri csillagok hosszúságú könyv.
2009. aug. 21. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 A kérdező kommentje:
Eleve most is 3 kötelező olvasmányt kaptunk és 1 szabadon választhatót, holott (!) a többi osztálynak egy kötelező olvasmánya nincs. És mint ahogy mondtam egy régebbi kérdésemben: ez nem gyakori kérdések és vélemények, hanem VÁLASZOK, arra adj választ amit kérdeztem vagy egyszerűen ne írj választ.
2009. aug. 21. 16:36
 5/37 anonim ***** válasza:
40%
1. válaszoló vagyok: amúgy meg nem egy rossz regény, szerintem simán kibírnád, ennél csak rosszabbak lesznek :S
2009. aug. 21. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 A kérdező kommentje:
Gondoltam, ha link nincs akkor hátha lesz valaki olyan kedves és időt nem kímélve lehet hogy valakinek fent van a számítógépén az ő olvasónaplója még anno és elküldi nekem.
2009. aug. 21. 16:37
 7/37 anonim ***** válasza:
67%

[link]


[link] (itt több olvasónapló is fennt van)


Remélem tudtam segíteni, ha ezek közül egyik se felel meg akkor sajnos vagy tényleg el kell olvasni vagy megbarátkozni a karóval.

2009. aug. 21. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
19%

Kapásból kiszúrom a netes verziót!!!!

És dupla egyessel díjazni is szoktam!

Volt 1 nyarad....és még mindig nincs vége!

Na olvasd el inkább!

2009. aug. 21. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
84%
Hallgass rá, lehet, hogy pont a te tanárod írt xD
2009. aug. 21. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
41%
16-40 vagyok: Például az ilyeneket mint az előző linkek! Szánalmas próbálkozás!
2009. aug. 21. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!