Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Német történetírás házi?

Német történetírás házi?

Figyelt kérdés

Kell írnom egy történetet, ami így kezddik: Mindig, amikor megérzem a húsleves illatát eszembe jut mi történt azon a napon..

NEM németül szeretném, ha írnátok, hanem csak magyarul ötleteket, hogy hogyan tudnám befejezni.:) Lehet vicces, szomorú, undorító meg ilyenek.:D Kb. 150 szó kell úgyhogy jó sztorit találjatok ki légyszi.:) Nagyon köszi annak, aki segít.:D


2012. júl. 22. 10:45
 1/1 anonim ***** válasza:

... azon a napon... éppen sonkát főztünk és mézeskalácsot csináltunk, mikor megláttam őt. Gyönyörű kék szemei és sötét haja volt. Ő volt a falu legszebb fiúja/lánya, mindenki őt akarta megszerezni. Ekkor váratlan ötletem támadt, odamentem hozzá és adtam neki a frissen sült mézeskalácsból. Ő elmosolyodott és megkérdezte, van-e kedvem vele menni a falusi bálba...


Blabla :)

2012. júl. 22. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!