Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Hogy tanuljam meg az irodalmat...

Hogy tanuljam meg az irodalmat két nap alatt?

Figyelt kérdés

Múlt csütörtök óta beteg voltam. A tanár meg csütörtökön fog iratni azokból a dolgokból, amit eddig vettünk. Elkértem a padtársam vázlatfüzetét, le is másoltam, de nagyon sok. És most egyszerüen nem tudom, hogy hogy álljak neki. Magolni nem akarom, csak megérteni. Olvassam el sokszor, az úgy elég?

Szövegkiemelőt nem használhatok, mert könyvtári a könyvem.


2012. szept. 11. 17:47
 1/3 anonim ***** válasza:
ceruzával húzd alá a könyvben a lényeget. de a magolni ígyis úgyis fog kelleni ha nem is sokat de akkor is..
2012. szept. 11. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Írj vázlatot a jegyzetről.. A fontosabb szavakat vedd ki és azokat tanuld meg valahogy.. Ezután jöhetnek a "belső" dolgok, amiket majd a fontos fogalmakhoz kapcsolsz. Nekem bevált! ;) 17/L
2012. szept. 11. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Fuú nem tudom....

A felét bevágtam, kíváncsi vagyok, hogy ebbõl mennyi marad majd meg. A másik fele marad holnapra.

Köszi a válaszokat. Esetleg akinek van valami titkos módszere, örömmel várom. ;)

2012. szept. 11. 21:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!