Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Hogyan tanuljam az irodalmat,...

Hogyan tanuljam az irodalmat, hogy jobban menjen?

Figyelt kérdés
Nem az megtanulom amit meg kell ,írok 4es-5ös dolgozatokat ha tanulok rá,de milyen módszerek vannak arra,hogy pl. meg is értsem amit tanulok? Mert pl. megtanultam Mikszáthot írtam is belőle egy TZ 5öst... ( a 40 fős osztályból csak nekem lett 5ös),de 1 hónap múlva semmire nem emlékeztem...
2012. márc. 2. 10:07
 1/2 anonim ***** válasza:

rossz hír: át kell olvasni újra és újra és újra... (ismételd)

ha valami életbevágóan fontos lesz, úgyis megjegyzed, ha a tanár számára fontos, úgyis írat még belőle, és minél többször írsz, annál többször átnézed, annál inkább megtanulod

2012. márc. 2. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hát ez mindenkinél így van. Megtanulod, valószínű, hogy érted is, de nem emlékezhetsz rá 1 hónap múlva is, csak haloványan pár dologra. Lehetetlen mindent tudni...
2012. márc. 2. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!