Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Rajz házi. Valami jó ötlet?

Rajz házi. Valami jó ötlet?

Figyelt kérdés
A feladat az, hogy le kell rajzolni (inkább másolni) egy ember körvonalát és kitölteni valamivel...bármivel. Ha valakinek van bármilyen ötlete, lécci írja le...
2012. szept. 23. 12:34
 1/4 anonim ***** válasza:

én tuti ilyet csinálnék..:D

[link]

2012. szept. 23. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Lehet, hogy hülyeség, de töltsd ki csokigolyóval. Ha márkás belsőt akarsz, akkor mindegyik csokigolyóra rajzolj egy m betűt (m&m's). Citromsárga, narancssárga, barna, zöld, kék, piros színű golyók vannak a zacsiban.


2 zöld csokigolyó lenne a szeme, piros golyókkal lenne a szája, az orra barna.

A feje citromsárga lenne, a törzse kék, a karok és a lábak narancssárgák.


Ha szépen rajzolsz, ütni fog. :) Én csúnyán rajzolok, de a tannő szerint ötletnek tökéletes, csak a kivitelezéssel akadtak problémák. :D

2012. szept. 23. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én úgy csinálnám meg, hogy a szervek vagy a csontok körvonalát rajzolnám meg, de úgy, hogy nem sima vonalakkal, hanem szavakból kirakva, ami az embereket jellemzi (főleg pozitív dolgok) és ezt lehet színesbe is, árnyékolva meg minden ilyen csicsa dologgal díszítve:P
2012. szept. 23. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek az ötleteket :)) Utolsó, a tied nagyon tetszik, de ahhoz egy kis rajztudás is kéne, az meg nekem nem nagyon van^^
2012. szept. 24. 21:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!