Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Házi orvosságok fitymaszűkület...

Házi orvosságok fitymaszűkületre. Ötlet?

Figyelt kérdés

13 éves vagyok, és fitymaszűkületem van... Orvoshoz nem szeretnék menni, mert félek.

Szüleim se tudják.

Valakinek van ötlete??:SS


2012. aug. 2. 10:56
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

"13 éves vagyok, és fitymaszűkületem van..."

Biztos vagy benne? Lehet rövid fitymafék is, vagy letapadás.


"Orvoshoz nem szeretnék menni, mert félek."

Mitől félsz, hogy lesz egy jólműködő szerszámod?


"Szüleim se tudják."

Na ez az igazi baromság! Vajon kinek kellene tudni az egészségügyi problémáidról, ha nem a szüleidnek?

Majd a GYIK-ről szedett okosságok, meg a haveroktől kapott csodaszerek segítenek mi?

2012. aug. 2. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Igazából nemtudom, hogy fitymaszűkületem van-e.

Mert lankadt állapotban jó minden, merev állapotban pedig pont a makk pereméig tudom lehúzni, onnan tovább már fáj.


Azért nem merek orvoshoz menni, mert itt Miskolcon eléggé bunkó mindenki. Félek a műtéttől, mert már tavaly novemberben műtöttek here-vízsérvre.


És ahogy olvasgatom az ilyen kérdéseket itt, gyakorin, hát eléggé elszörnyedtem. Metélést egyáltalán nem szeretnék.

Olvastam, hogy a melegvízben húzogatás megoldja a problémát. Majd lehet, hogy valami izomlazítót fogok felírtani a háziorvossal...


de valakinek van normális ötlete??:S

2012. aug. 2. 11:24
 3/17 anonim ***** válasza:

A páromnak is ilyen idős korában voltak problémái ezzel, és ő otthon kezelgette, végül siker koronázta az 1-1,5 év otthoni, titokban való szenvedést. Hogy hogyan csinálta, azt nem részletezném, mert nem szeretnék neked ötleteket adni. Az otthoni módszerek nagyon nem jók... hosszadalmasak, neked is stressz, ha suttyomban kell ezzel megküzdened, és még ha sikeres is vagy, később lehetnek problémáid.

Mindenképpen menj el orvoshoz, nem lesz semmi baj. Hidd el, nekem sem kellemes nőgyógyászhoz járni, de az egészségem érdekében megteszem.

Beszélj azzal a szülőddel, amelyikkel bizalmasabb viszonyban vagy, kérd meg, hogy segítsen. Biztos értékelnék, hogy ennyire megbízol bennük. Ha viszont egyikhez sem szeretnél fordulni, menj el a háziorvosodhoz, és beszélj vele.

Semmiképpen ne szégyelld, mert viszonylag gyakori probléma, és láttak ők már ennél sokkal cifrábbakat is.

19/L

2012. aug. 2. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Na ha a p*csödre izomlazítót kensz, azt hallani fogja mindenki, mert üvölteni fogsz a fájdalomtól:D

Erre nincs házi megoldás, kisgyermekkorban használhatnak egyes szteroidos krémet, de azokat nem igen használják, mert nincsenek jó hatással egy gyermek szervezetére, a műtét kockázatmentesebb. Nem most lesz ezzel bajod, hanem ha majd aktív szexuális életed lesz, és akkor majd elmész orvoshoz.

2012. aug. 2. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Akkor most kéne elmenni??
2012. aug. 2. 12:38
 6/17 anonim ***** válasza:
Minél fiatalabb vagy, annál hamarabb gyógyulsz. Igen, most, még mielőtt aktív szexuális életet kezdesz élni, ne az első szex közben döbbenj rá, hogy bakker, ez így fáj.
2012. aug. 2. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Hát, ez is igaz...:S

Majd beszélek anyáékkal.

2012. aug. 2. 12:41
 8/17 anonim ***** válasza:

Rövid fitymafék:

[link]


A fitymaszűkülete gyerekkorban még lehet kezelni, de felnőtt korban már csak a műtét segíthet!

2012. aug. 2. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Ohh. Köszönöm, utolsó, aki a videót linkelte!

Ezekszerint akkor túl rövid a fitymafékem.

Legalábbis a kettő közül valamelyik.

Majd ha fürdök alaposabban átnézem magam.

2012. aug. 2. 20:38
 10/17 A kérdező kommentje:

Na. Kiderült, hogy az enyém inkább(nagyon inkább) hasonlít egy rövid fitymafékre, mint fitymaszűkületre...


Elmondtam fürdés után anyámnak. Megértette, meghallgatott, és azt mondta, hogy mondjam el apámnak is.


Így zajlott vele a beszélgetés:

Én: Apa! Van egy nem túl jó hírem.

Apa: Mi az?

Én: Azt hiszem, hogy ismét be kell menni a GYEK-be az urológiára...

Apa: Miért?

Én: Mert azthiszem, hogy túl rövid a fitymafékem...

Ahogy kiejtettem a számon e mondatot, apám röhögni kezdett. Gondolhatjátok, mennyire jól esett nekem ^^ -.-"""

Ott is hagytam. Tudjátok, hogy ki fogja neki ezek után elmondani... Ő a férfi, értenie kéne, meg kéne hallgatni a fiát, ha egyszer világra b*szta nem? Erre kiröhög. Anyám valahogy egy szájhúzás nélkül végighallgatott. Hát Gratulálok, kedves Apa. Imádlak :)


Ui.: Sorry a káromkodásért, de kicsit szarul érintett a dolog...-.-

2012. aug. 2. 22:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!