Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Segítség! Fogalmazást kéne...

Segítség! Fogalmazást kéne írnom az adott címmel? (többi lent)

Figyelt kérdés
A fogalmazás címe:Ilyen egy ideális nap. A fogalmazásnak 12-16 mondatosnak kell lennie. Holnapra kell úgyhogy minden segítséget várok! Kérlek segítsetek!

2012. szept. 27. 18:56
 1/9 anonim ***** válasza:
írd le először úgy mintha egy barátod kérdezné tőled, hogy milyen a te ideális napod, mit csinálnál. Majd ha ez kész akkor egy kicsit összeszedettebbé, (formálisabbá) szerkeszd át
2012. szept. 27. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Figyelj, így nekem nem megy. Inkább segíts megírni!
2012. szept. 27. 19:10
 3/9 anonim ***** válasza:
életkor azért kéne
2012. szept. 27. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ennyire nem lehetsz hülye ne is haragudj. 12 mondatot nem vagy képes arról írni, neked milyen lenne egy ideális nap??
2012. szept. 27. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Bocs 13/F.(Ezt elfelejtettem.)
2012. szept. 27. 19:36
 6/9 anonim ***** válasza:

Az ideális nap.


Az ideális napom 3 nagy ásítással kezdeném,ezek után 2 kicsivel.Megvakargatnám a hátsó felem,és kellemesen eresztenék egyet, ezzel jelezve a család tobbi tagjának hogy felkeltem. A mosdóba mennék eloszor. A kellemesen elomelegitett wc-re ulnék, és elvégezném a nagy dolgomat az egész napra elore. Egy kicsit még szundítanék a WC-n. Ha ezzel kész lennék megmosakodnék és kivánszorgnék szolni, hogy mi ez már hogy nincs kész a reggelim. Reggelizés kozbe nyugtato zenéket hallgatnék,és az élet értelmérol elmélkednék. Átoltéznék és bekapcsolnám a gépet,hogy megnézzem mi a helyzet no life haverjaimmal. Estig ezt csinálnám mivel én is no life vagyok.Kozbe azért néha sikerul kikonyorgni engem ,hogy egyek,igyak. Este rárantanék a kis barátomre, lezuhanyoznék és nyugodtan elaludnék. Számomra ez a tokéletes nap.

2012. szept. 27. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
kösz nagyon jó duma:) van még vmi ötleted?
2012. szept. 27. 20:09
 8/9 anonim ***** válasza:
Én a helyedben szégellném magamat. 12-16 mondat egy ideális napról. Ez már egy tízévestől is elvárható lenne.
2012. szept. 27. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ja, bocsánat, lemaradtak a paramétereim. 29/F, magyar szakos tanár.
2012. szept. 27. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!