Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Ezt lefordítaná nekem valaki...

Ezt lefordítaná nekem valaki angolra?

Figyelt kérdés
Szerintem a diákok többsége jobban szereti az engedékeny tanárokat mint a szigorúkat. Ha egy tanár túl engedékeny akkor a diákok nem fognak házit csinálni és csöndbe maradni az órán. Ezért nem fogják tudni az anyagot és így rossz dolgozatot fognak írni viszont ha túl szigorú a tanár akkor izgulni fognak minden óra elött. De ha a tanár szigorú akkor általában a diákok megcsinálják a házit és fegyelmezettek az órákon így jobban lehet haladni az anyagban. Egy engedékeny tanárnál könyebb jó jegyet szerezni, szerintem.
2012. okt. 10. 20:26
 1/3 Adrienn Faklya válasza:
In my opinion, most of the students prefer mild teachers to strickt ones. When a teacher is too mild pupils don't do their homeworks or stay silent. This is the reason why they don't learn anything and fail the tests. Although when the teacher is too strict pupils become anxious before the lessons. When the teacher is strict the pupils do their homework and stay disciplined. In this case the lesson can flow properly. A mild teacher gives better grades.
2012. okt. 12. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Adrienn Faklya válasza:
A homework az egyesszám mindkét helyen s nélkül. Nem tudtam javítani a szövegben. De gagyi, hogy nincs javítás, ha rákkatintasz a küldésre.
2012. okt. 12. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Mansikka válasza:
I think most pupils like permissive teachers more than strict ones. If a teacher is too permissive, pupils won't do any homework and stay in silent on lessons. That's why they won't know the material and they will write tests with bad results. On the other hand if the teacher is too strict, pupils will be nervous before each lesson. But if a teacher is too strict then pupils usually do their homework and behave orderly on lessons so teaching is/becomes more effective. It's esier to get good marks at a permissive teacher, I think.
2012. okt. 12. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!