Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Valaki lefordítaná nekem ezt...

Valaki lefordítaná nekem ezt a szöveget angolra?

Figyelt kérdés
Hallottam egy új találmányról:a mikrohullámú sütő és a számítógép kombinációjáról.Több száz recept tárolására képes, csak be kell helyezzük a hozzávalókat, meg kell nyomnunk annak az ételnek a számát amit meg akarunk főzni és a gép mindent megcsinál magától. Nem bánnám ha nekem is lenne egy otthon. Szerintem a sütő hamarosan össze lesz kapcsolva az internettel is. Akkor meg lehet majd kérdezni egy hivatásos szakácstól, hogy hogyan kell elkészíteni egy ételt, vagy meg lehet tudni, hogy hol lehet a legolcsóbb áron paradicsomot venni.
2011. júl. 12. 13:40
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
I've heard about a new invention: The combination of the microwave oven and the computer. It is able to store hundreds of recipes, we only have to put the ingredients in it, press the number of the food we want to cook and the machine will do everything by its' own. I wouldn't mind to have one at home. I think the oven will soon be connected to the internet as well. Then you'll be able to ask a professional cook how to prepare food or you can also learn where you can buy tomato in the lowest price.
2011. júl. 12. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!